На вулиці Ревуцького планується відкрити дошкільний заклад

  • 29.10.2015, 10:01
  • Ірина Круглова

Управління комунальної власності оголошує некомерційний конкурс з метою надання в оренду  вільних нежитлових приміщень, які знаходяться на вул. Л.Ревуцького, 9. Об’єкт оренди розташований на першому поверсі загальною площею 353,3 кв. м. Дані приміщення передаються в оренду для відкриття дошкільного закладу, бо саме в цьому районі існує велика потреба його відкриття. Тому звертаємось до усіх бажаючих, з наявним досвідом освітньої діяльності, подати заяви на участь в конкурсі до 10 грудня включно у Центр надання адміністративних послуг м. Львова або у його територіальні районні відділення.

Разом з відповідним пакетом документів претендент для участі у конкурсі повинен подати презентацію, яка має містити описову частину про організацію та візуалізаційну частину ремонту будівлі та прибудинкової території із попереднім календарним планом робіт. Ми сподіваємось, що знайдеться орендар, який проведе реконструкцію даних приміщень та створить належні умови для проведення освітніх послуг у даному приміщенні.

Більш детальну інформацію щодо переліку документів та умов для участі у конкурсі Ви можете дізнатись на сайті управління комунальної власності за посиланням.