А. Садовий: «У Львові відкриваються нові компанії, створюються нові робочі місця»

  • 26.11.2015, 21:48
  • Мар’яна Щепанська, фото - Олександр Мазуренко
Компанія «b-next» відкрила новий офіс у Львові, на вул. Героїв УПА, 77. Це четверте її представництво після Герфорда, Лондона і Нью-Йорка. У Львові планується понад 30 робочих місць.

Коли у Львові відкриваються нові компанії, створюються нові робочі місця – тим паче, якщо ми говоримо про компанію, яка має свої офіси в Нью-Йорку та Лондоні, – то я хотів би, щоб він усе більше й більше був представлений у високому світі. І тут дуже важливо, аби ми розуміли, що цей світ маленький, і мудрих людей у ньому не так багато, як би хотілося. Тож мені приємно, що, власне, тут, у цьому офісі, зібрались розумні люди, які об’єдналися для спільної праці

 – зазначив Андрій Садовий.

 Під час відкриття головний виконавчий директор компанії Вольфганг Фабіш також відзначив Львів як неймовірно красиве туристичне місто, якому b-next надзвичайно вдячна за таку підтримку сфери ІТ. Опісля міський голова подарував йому монету Короля Данила Галицького та побажав працівникам компанії хороших замовлень і високої заробітної платні. 

Бажаю офіційно високої платні, а отже – і високих податків у місцевий бюджет, за які ми б змогли відремонтувати ту дорогу, яка проходить біля вашого офісу, – додав міський голова. – Це наше місто, тож ми повинні бути разом, бо в єдності наша сила.

Довідка

Компанія «b-next» – німецька продуктова компанія, фахівець з постачання перевіреного масштабного програмного забезпечення для спостереження та контролю за ринками капіталів зі змішаними типами активів для виконання регулятивних норм, управління ризиками та забезпечення торгової продуктивності.

«b-next Capital Markets Compliance» – це єдина комплексна платформа для виявлення зловживань на ринку, операцій з використанням конфіденційної інформації, використання службового становища в особистих інтересах, моніторингу похідних цінних паперів і позабіржової торгівлі та забезпечення найкращої виконавчої звітності і моніторингу торгової діяльності.

Компанія співпрацює з Львівським ІТ-кластером. Планує повну інтеграцію львівської команди з головним та закордонними офісами.