У понеділок стартують навчання для підприємців щодо участі в е-закупівлях

  • 22.01.2016, 10:20
  • Мар’яна Щепанська
Львівська міська рада ініціює проведення навчань для представників бізнесу щодо роботи в системі ProZorro, з метою ширшого їх залучення до електронних закупівель, а також розширення реальної конкуренції.

На цих навчаннях представники бізнесу зможуть ширше дізнатися про те, як зареєструватися в електронній системі та як брати участь в електронних закупівлях. Розповідатимуть також про досвід підприємств і постачальників, які вже зареєструвались і брали участь у таких закупівлях, як ефективно їх здійснювати та отримувати від цього справді великі переваги.

Перше таке навчання проведуть 25 січня у великій сесійній залі міськради (каб. 202) о 14.00 год. Участь – безкоштовна. Обов’язковою є реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1DhaBLi8g_Eblo5ZNdjyPR81PEBqqM9Lim1VJFFsUCfo/viewform?c=0&w=1 або за тел. 254-60-31 (контактна особа – Василина Яремків).

Нагадаємо, 13 січня виконавчий комітет ЛМР погодив положення про здійснення підпорогових (дотендерних) закупівель виконавчими органами, комунальними закладами, установами і підприємствами мерії у системі електронних державних закупівель ProZorro (htpp://prozorro.org). Згідно з текстом рішення, положення застосовуватимуть до всіх закупівель товарів і послуг, які здійснюють за кошти міського бюджету та/або за кошти комунальних підприємств, за умови, що вартість закупівлі становить від 50 тис. до 200 тис. грн. Упродовж двох місяців з дня прийняття цього рішення структури ЛМР повинні надати інформацію у департамент економічної політики щодо закупівель, здійснених у системі, а також надавати таку інформацію щоквартально до 1 числа місяця, який настає за звітним періодом. Аби взяти участь в електронній закупівлі, достатньо буде пройти досить просту процедуру реєстрації на будь-якому з торгівельних майданчиків – учасників проекту, і подати свою цінову пропозицію.

ПРОГРАМА

25 січня (каб. 202, велика сесійна зала ЛМР)

14.00 –14.30

Василина Яремків, завідувач сектору тендерних закупівель, управління економіки ЛМР

«Нові можливості для бізнесу: ринок «дотендерних» закупівель у Львові  переходить в електронний формат».

14.30 – 15.30

Юрій Бугай, завідувач сектору Департаменту регулювання держзакупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі

«Реформа Державних закупівель відбулася – Закон про Публічні закупівлі прийнятий. Яких змін очікувати в 2016 році»

15.30 – 16.00

Дар’я Черкашина, директор з маркетингу системи публічних закупівель ProZorro

«Основні переваги системи для бізнесу та практичні поради, як перемагати в торгах»

16.00 – 16.30

Ольга Клюгвант-Коканова, торгівельний майданчик e-tender

16.30 – 17.00

Тетяна Шевцова, фахівець відділу розвитку державних закупівель zakupki.prom.ua

17.00 – 17.30

Василь Кольга, Директор проекту Держзакупівлі.онлайн

17.30 – 18.00

Олексій Гніломедов, аккаунт-менеджер Public Bid 

18.00 – 18.30

Сергій Сагун, виконавчий директор Smart Tender