А. Садовий: «Ми далі будемо йти цим шляхом – запрошувати інвесторів відкривати виробництва у Львові»

  • 28.01.2016, 18:40
  • Христина Процак
Триває набір працівників на новостворений завод компанії Fujikura. Має бути працевлаштовано 800 людей. Станом на зараз компанія вже має орієнтовно 470 осіб. Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, місто буде продовжувати запрошувати інвесторів відкривати виробництва у Львові.

Ще один інвестор - японська компанія Фуджікура, яку нам вдалось залучити до Львова минулого року, активно набирає людей на роботу. Станом на зараз роботу вже отримали понад 470 львів’ян. До кінця березня загальна кількість працівників становитиме понад 800. Ми далі будемо йти цим шляхом – попри всі труднощі, попри несприятливу ситуацію в країні, запрошувати інвесторів відкривати виробництва у Львові. Це податки в міську казну, це офіційна робота і легальна зарплата, це динаміка розвитку міста.

міський голова Львова Андрій Садовий

Компанія Fujikura заснована в Японії 130 років тому та налічує понад 50 тис. працівників у всьому світі. Одним з її напрямків діяльності є виготовлення кабельних мереж для провідних європейських автомобільних виробників, згідно з японськими стандартами якості.

Майбутнім працівникам компанія пропонує офіційне працевлаштування, стажування за кордоном та системне преміювання.

Охочих отримати роботу чекають щодня у Львівському міському центрі зайнятості для проведення співбесід. Записатись на співбесіду можна за тел.: 0661050008.

Відео тут: https://www.youtube.com/watch?v=UmkY5t2WNcU