«В цій ситуації вихід очевидний - відставка Кабміну, визначення нових завдань, обрання нового прем’єра та нового складу уряду», - мер Львова

  • 05.02.2016, 13:35
  • Христина Процак
Мер Львова Андрій Садовий прокоментував ситуацію в державі. Зокрема, він закликав усі політичні сили до якісного та відповідального діалогу. Також міський голова Львова зазначив: «В цій ситуації вихід очевидний і його запропонувала партія Об’єднання «Самопоміч» - відставка Кабміну, визначення нових завдань, обрання нового прем’єра та нового складу уряду».

Коротко про справи в державі. На сьогодні уряд, який працює вже понад рік, вичерпав ліміт довіри з боку українців. Маючи на старті безумовну підтримку з боку громадян, парламенту та міжнародних організацій, на превеликий жаль, теперішній склад Кабміну, попри незначні успіхи, відверто не виправдав очікувань. А інформація про корупцію, яку озвучив міністр економіки Айварас Абромавичус, є, на мою думку, лише вершиною айсбергу. В цій ситуації вихід очевидний і його запропонувала партія Об’єднання «Самопоміч» - відставка Кабміну, визначення нових завдань, обрання нового прем’єра та нового складу уряду. Це єдиний спосіб як не довести ситуацію до розвалу коаліції в парламенті, нестабільності в країні та нових виборів.

Я закликаю усі політичні сили до якісного та відповідального діалогу.

Андрій Садовий, міський голова Львова