Управління природних ресурсів ЛМР інформує щодо продажу ділянки під індустріальний парк

  • 09.02.2016, 14:04
  • 5993
  • Мар’яна Щепанська
Міське управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин надає інформацію щодо передання в оренду та подальшого продажу ТзОВ «СіТіПарк Львів» ділянки у промзоні «Рясне-2» під будівництво індустріального парку.

Як зазначають в управлінні, згідно зі ст.12 Земельного кодексу України, розпорядження землями територіальних громад відноситься до повноважень сільських, селищних, міських рад у галузі земельних відносин на території сіл, селищ, міст. Водночас, згідно зі ст.134 цього ж кодексу, не підлягають продажу на земельних торгах ділянки державної чи комунальної власності або права на них у разі надання в оренду ділянок індустріальних парків їхнім керуючим компаніям.

Відтак, 27.08.2015 Львівська міська рада передала земельну ділянку, площею 23,4913 га, компанії в оренду, терміном на 30 років, для створення та функціонування індустріального парку, а 01.10.2015 включила в перелік для продажу. Таким чином, конкурсний відбір виконавця робіт із проведення оцінки земельної ділянки на вул. Шевченка не проводили.

Нагадаємо, раніше сесія міськради затвердила укладений договір між міськрадою та інвестором – львівською філією компанії СіТіПарк, яка попередньо стала переможцем інвестиційного конкурсу, після чого земельну ділянку в промзоні «Рясне-2» їй надали в оренду. 17.12.2015 сесія міськради прийняла рішення про продаж цієї земельної ділянки компанії за 52,522 млн грн. Відповідну суму коштів визначено попередньо проведеною експертною грошовою оцінкою. Опісля керуюча компанія має намір інвестувати 50 млн євро у придбану ділянку і збудувати там близько 30 виробництв.

Компанія «СТР» є четвертою в Європі за об’ємом промислової нерухомості. Індустріальний парк передбачає велику кількість нових робочих місць і значні поповнення бюджету Львова.