Моніторингові групи з перевірки суб'єктів господарювання щодо дотримання всіх карантинних заходів посилять свою роботу

  • 09.03.2021, 17:53
  • Пресслужба ЛМР
З огляду на зростання кількості хворих на коронавірус, моніторингові групи з перевірки суб'єктів господарювання щодо дотримання всіх карантинних заходів посилять свою роботу. Як наголошує міський голова Львова Андрій Садовий, власники закладів також мають пильнувати за дотриманням карантинних вимог та нести особисто відповідальність за це.

Фото ілюстративне

«Буде активізація роботи моніторингових груп по кожному району. А також має бути відповідальність власника кожного закладу. Я не можу заборонити людям приїздити до Львова, але в кожному закладі має бути максимальний контроль за дотриманням дистанції, носінням масок. дезінфекції, міряння температури.

Має бути баланс — щоб і бізнес мав дохід, і люди менше хворіли. Ми не США чи Великобританія, де малому бізнесу виплачують компенсації. Ми повинні виживати в цій ситуації, тому здоровий глузд має переважати", — розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо, за рішенням міської комісії з питань ТЕБ і НС у Львові працюють моніторингові групи для перевірки суб'єктів господарювання щодо дотримання всіх карантинних заходів.

відео: Андрій Андрух