Ветовану ухвалу про департамент «Секретаріат ради» приймуть після внесення змін, відповідно до нової ухвали про розмежування повноважень

  • 12.07.2021, 12:23
  • 497
  • Пресслужба ЛМР
У четвер, 8 липня, сесія розглянула проєкт ухвали «Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради». В ході обговорення, в ухвалу було внесено низку коректив, з якими її і підтримала більшість обранців у сесійній залі. Під час того ж засідання було проголосовано ухвалу «Про затвердження положень про департамент «Секретаріат ради» Львівської міської ради, його підпорядковані структурні підрозділи та їх структури». Однак у ній є невідповідності із ухвалою про розмежування повноважень. Відтак мер Львова наклав вето на ухвалу «Про затвердження положень про департамент «Секретаріат ради» Львівської міської ради, його підпорядковані структурні підрозділи та їх структури». А Секретаріату ради запропоновано спільно з юридичним департаментом напрацювати нову ухвалу, щоб усунути невідповідності, та винести її на розгляд ради.

«У зв’язку з тим, що є певні невідповідності у цій ухвалі з ухвалою «Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради», яка була прийнята на тому ж засіданні сесії, міським головою було зупинено ухвалу «Про затвердження положень про департамент «Секретаріат ради» Львівської міської ради, його підпорядковані структурні підрозділи та їх структури».

Таким чином Секретаріату ради запропоновано спільно з юридичним департаментом напрацювати нову ухвалу, щоб усунути невідповідності, та винести її на розгляд ради», - пояснили у юридичному департаменті ЛМР.