«Львівводоканал» закликає львів’ян розрахуватися за воду

  • 23.12.2010, 09:55
  • 1281
  • Андрій Яремко
Стан розрахунків львів’ян за воду у листопаді становив 93%. Однак, на сьогоднішній день навіть 100% збір коштів не забезпечує покриття зростаючих видатків підприємства.

Аби підтримувати цілодобове водопостачання, вчасно розрахуватися з енергетиками та закупити матеріали для ліквідації аварій, "Львівводоканалу" необхідно віднаходити додаткові кошти. Відтак, єдиним резервом, окрім 100% планових платежів, є старі борги мешканців.

Лише за останні 2 роки, відколи розрахунки відбуваються через ЛКП, львів’яни недоплатили 6 млн грн. Це великі кошти і ми будемо повертати їх за допомогою фахівців "Полтававодоканалу", залучати колекторські фірми, подавати до суду на примусове стягнення боргу. До 30 грудня ми прийматимемо платежі за спожиті послуги. Нагадуємо мешканцям, що 31 грудня більшість банків у місті не прийматимуть платежі, тому оплатити послуги потрібно вчасно. Просимо містян не зволікати з оплатою, адже саме від цього залежатиме стабільність роботи аварійних служб "Львівводоканалу" під час зимових свят.

директор підприємства Мирослав Заплатинський.

У січні до міста знову навідається полтавський "Спрут". "Львівводоканал" попереджає абонентів, які заборгували за 6 та більше місяців, про загрозу відімкнення від каналізації. Відновлюватимуть водовідведення лише за умови повної сплати боргу та оплати 250 грн за підключення.

Фахівці з "Полтававодоканал" працюватимуть у Львові 2 тижні. Тому тим, хто не встигне сплатити борги доведеться жити без води та каналізації до наступного приїзду полтавчан у квітні.