Бруківку на вулиці Стрийській перемощуватимуть і наступного року

  • 29.12.2010, 17:32
  • 800
Наступного року на вул. Стрийській перемощуватимуть бруківку на ділянці від вул. Літньої до Монументу Слави. Як повідомили у Галицькій районній адміністрації, це єдина ділянка цієї вулиці, яка залишається у незадовільному стані.

Цього року ми перемостили бруківку на ділянці від входу у Стрийський парк і на 80 м. вверх від вул. Літньої. Наступного року продовжимо роботи і перемостимо Стрийську аж до Монументу слави. Також розглядаємо можливість відремонтувати площу перед Монументом», - зазначив начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Роман Белень.

За словами Романа Беленя, наступного року також заплановано відновити  бруківку на низці вулиць центральної частини міста. Зокрема, передбачено закінчити роботи на вулицях Театральній та Вороного.

Плануємо перевести у бруківку вулиці Таманську, Ляйберга. На цих дорогах бруківка закатана у асфальт.

Роман Белень.

Водночас, міський голова Андрій Садовий повідомив, що наступного року буде відновлено бруківочне покриття на пр. Свободи. Нагадаємо, цього року бруківку відновили на пл. Галицькій, частині пр.Свободи, вул. Балабана, вул. Рилєєва, вул. Тихій, частково на вул. Кирила і Мефодія, Коцюбинського, Зеленій.