Працівників ЛКП «Залізничнетеплоенерго» нагородили

  • 28.01.2011, 11:34
  • 860
  • Андрій Яремко
За вагомий внесок у розвиток галузі теплоенергетики та з нагоди 20-річчя заснування підприємства ЛКП "Залізничнетеплоенерго" міський голова нагородив подяками тепловиків.

Відзнакою "Золотий герб м. Львова" нагороджено керівника підприємства Мирона Тереха, який працює на цьому підприємстві 28 років. Подяками міського голови також відзначено: Галушко Оксану, апаратника хімводоочистки; Камінського Віталія, головного інженера;  Міськіва Мирона, оператора котельні; Шокур Ярославу, бухгалтера 1 категорії; Яремкевич Степана, слюсаря з ремонту котельного обладнання 5 розряду.

Нагадаємо, Львівське комунальне підприємство "Залізничнетеплоенерго" створене 1 січня 1991 року. Підприємство виробляє та реалізує теплову енергію для централізованого опалення та гарячого водопостачання.

З 2002 року підприємство очолює Терех Мирон Васильович. Створені всі необхідні служби для експлуатації та ремонту повного циклу теплосилового обладнання, на що має відповідні ліцензії. Підприємство неодноразово займало призові місця у конкурсах серед теплопостачальних організацій на звання «Краще підприємство комунальної енергетики України», у 2010 році - визнане як "Лідер галузі 2010 року" у національному бізнес-рейтингу, який проводить Торгово-промислова Палата України.