5 юридичних осіб, які заборгували за теплопостачання, від сьогодні залишились без опалення

  • 03.02.2011, 15:55
  • 849
  • Андрій Яремко
Сьогодні, 3 лютого, ЛМКП "Львівтеплоенерго" розпочало відімкнення від теплопостачання юридичних осіб, які накопичили борг за опалення і гарячу воду та мають низький рівень розрахунку. Це "Портал Інвест Груп" - борг 37 тис. грн (вул. Наукова, 7), КДПВІ "Львівагропроект" - борг 156 тис. грн (пр. Чорновола, 67), ТзОВ "Будекс-Груп" - борг 175 тис. грн (вул. П. Мирного, 24), ЗАТ ПБО Львівміськбуд – борг 158 тис. грн (вул. Зелена, 238), ЛКП "Дністер" - борг 63 тис. грн (вул. Дністерська, 16).

Як розповіла Галина Пакулець, начальник відділу обліку та збуту теплової енергії ЛМКП "Львівтеплоенерго", у грудні цим боржникам було надіслано попередження про можливість припинення подачі теплової енергії у разі непогашення заборгованості. У січні були морози та власники обіцяли розрахуватися, теплопостачання не припинялося. Однак, впродовж січня з боку цих юридичних осіб, зокрема ТзОВ "Будекс-Груп" не було здійснено жодних проплат. Посилаючись на умови Договору укладеного між юридичними особами про постачання теплової енергії та гарячої води до будинків, а саме, що вони зобов’язуються отримувати та оплачувати за одержану теплову енергію за встановленими тарифами в передбачені терміни, однак цього не виконують, юридичним особам-боржникам буде припинено постачання теплової енергії.

Вдаватися до таких дій змушує загальна ситуації, що склалася, а саме необхідність вчасного розрахунку за спожитий природний газ перед газовиками Газовики вимагають від нас належного розрахунку за спожитий природний газ, тому ми вимагатимемо цього і від наших споживачів. Минулого тижня газовики погрожували відключити від газопостачання наші котельні. Однак шляхом домовленостей з ДК "Газ України", ситуацію вдалося врегулювати. Проте їхні умови про належний розрахунок і погашення заборгованості залишаються незмінними. Заборгованість перед газовиками виникла у зв’язку з різницею в ціні за газ, адже з 1 серпня 2010 року ЛМКП "Львівтеплоенерго" здійснює закупівлю природного газу за новими підвищеними цінами, тоді, коли вартість теплової енергії для споживачів підприємства була відкоригована лише з січня 2011 року. Це вплинуло на повноту та своєчасність розрахунків за спожитий природний газ

Володимир Штейбарт, головний інженер ЛМКП "Львівтеплоенерго"

Як розповідають тепловики, подачу опалення і гарячої води боржникам буде відновлено за умови погашення заборгованості. Натомість, фізичних осіб – населення, від теплопостачання не відмикають.