У під’їздах будинків встановлюють камери спостереження

  • 28.02.2011, 16:46
  • 1647
На території Франківського району Львова стартував пілотний проект зі встановлення камер спостережень у машинних відділеннях ліфтів. У трьох будинках Франківського району встановили камери спостереження. Як зазначив в.о. голови Франківської районної адміністрації Михайло Космина, камери  встановлюють задля безпеки у під’їздах.

Це дозволить звести до мінімуму кількість крадіжок гальмівних котушок з ліфтів. Можна побачити, хто заходить у під’їзд і хто, власне, потрапляє у машинне відділення ліфта. Камери встановлено за кошти львівських інтернет-провайдерів. Ми звернулись до них з такою ініціативою і отримали погодження. Адже інтернет-провайдери теж зацікавлені у збереження своїх технічних матеріалів, що знаходяться у машинних відділеннях ліфтів. Співпраця зі встановлення камер налагоджена і триватиме надалі.

Михайло Космина.

Нагадаємо, торік у Франківському районі було зафіксовано 58 випадків крадіжок ліфтових котушок. Від початку цього року на території району викрали 21 ліфтову котушку.

Це соціальна відповідальність бізнесу. Інтернет-провайдерам також вигідно, щоб злодійства не було. Звичайно, за один день ми не охопимо усіх будинків, це чітка планомірна робота. Те, що ми зробили у Франківському районі – пілотний проект.  У будинках, де стоять камери немає крадіжок. Значить, треба далі робити. За останній рік з ліфтів вкрадено близько 170 котушок. Це призвело до зупинки ліфтів,  пошуку коштів для закупівлі нових котушок та їх встановлення. Також були випадки із викрадення трансформаторів. Приємно, що міліція спіймала зловмисника, який викрав близько 57 котушок. Система відеонагляду є дуже корисною. Коли хтось несанкціоновано заходить у шахту, то ця подія зразу ж фіксується, йде сигнал та передається інформація у правоохоронні органи, які можуть швидко виїхати і затримати злодія.

міський голова Львова Андрій Садовий.

Вже цього тижня у Франківському районі встановлять ще три камери відеонагляду.