У Львові проводять моніторинг будинків ОСББ

  • 02.03.2011, 11:20
  • 934
У Ресурсному центрі з розвитку ОСББ працюють над створенням паспортів будинків Об’єднань співвласників.Закінчення цього проекту заплановане на квітень. В кінцевому варіанті це буде розширена електронна база даних по кожному Об`єднанню для налагодження співпраці між владою та ОСББ, розуміння  проблем та спільним пошуком шляхів їх вирішення.

«Я дуже часто наголошую на тому, що міська рада підтримує створення об’єднань. Чим більше ОСББ буде створено у Львові, тим більше буде порядку, тим консолідованішою буде громада, бо місто складається з маленьких громад. Ті мешканці, які хочуть мати порядок у будинку, створюють ОСББ. На ремонти таких будинків ми виділяємо з міської казни кошти. Ці кошти витрачаються раціонально. Наприклад, на ремонти об’єднань у 2010 році виділено 6 мільйонів гривень. Ми бачимо якою є ситуація в будинках ОСББ. Мешканці відчувають це житло своїм і дбають про нього. Ця практика, яку ми почали – помагати ОСББ, дає свої результати і ми будемо її продовжувати.

Найкраще переконання створення ОСББ – це прийти туди, де воно вже функціонує та поспілкуватися з керівником об’єднання і всі питання знімуться автоматично. Якщо буде потреба, то я готовий особисто приїхати до мешканців будинку на збори», - повідомляє міський голова Андрій Садовий.

Волонтери Ресурсного центру у телефонному режимі та на особистих зустрічах з головами ОСББ проводять анкетування-опитування розширеного характеру. Опитувальні анкети містять 28 запитань, з яких можна об’єктивно оцінити роботу кожного Об`єднання. Запитання стосуються основної діяльності ОСББ, технічного стану будинку, наявних труднощів у функціонуванні,  досягнень, боротьби з боржниками тощо.

Нагадаємо, цього року у місті створили 9 нових ОСББ, загалом у Львові налічується 401 будинок Об’єднань співвласників.