ЖЕК Винник накопичує борги за тепло

  • 02.03.2011, 13:33
  • 1350
  • Андрій Яремко
Сьогодні заборгованість за теплопостачання ЖЕКу смт. Винники, який обслуговує 6 будинків на вул. Кільцева, 2, 2а, 6, 7, 8, 10, становить 908 тис.441 грн.

Як розповіла начальник відділу обліку та збуту теплової енергії ЛМКП "Львівтеплоенерго" Галина Пакулець, ситуація з оплатою за теплопостачання з боку ЖЕКу Винник не покращується. Навпаки, немає не лише погашення заборгованості за минулі місяці, але й належної оплати за поточні нарахування. Так, нарахування ЖЕКу Винник за теплопостачання у січні становило 106,7 тис. грн. Натомість, надійшло від них у лютому лише 63 тис. грн. Зараз, заборгованість ЖЕКу смт. Винники вже становить 908 тис. 441 грн.

ЖЕК Винник один з найбільших боржників за теплопостачання. З ним ведеться постійна претензійно-позовна робота. Є 6 рішень судів у справі ЖЕКу Винник. На початку опалювального сезону ми отримали від ЖЕКу гарантійного листа, що до 15 грудня 2010 року вони погасять заборгованість. Однак, цього не було зроблено. Сьогодні маємо надзвичайно низький рівень розрахунку за поточні нарахування, хоча мешканці стверджують, що справно оплачують за послуги з теплопостачання. Зі селищним головою досягнуто домовленостей, що ЖЕК знайде кошти, аби погасити борги.

Галина Пакулець.

Нагадаємо, 8 лютого, ЛМКП "Львівтеплоенерго" припиняло подачу теплової енергії до 6 будинків ЖЕКу смт. Винники через значну заборгованість та низький відсоток оплати за поточні нарахування, який складав всього 38%.

Наступного дня теплопостачання було відновлено, оскільки вони надали гарантійного листа про погашення заборгованості.