На проспекті Червоної Калини міняють аварійний водогін

  • 02.03.2011, 13:43
  • 993
ЛМКП «Львівводоканал» закінчує роботи з заміни аварійної ділянки магістрального водогону пр. Червоної Калини, 37 – 110. Аварії на цій ділянці водогону часто спричиняли перебої у водопостачанні Сихівського району. Загальна вартість робіт становитиме 800 тис.грн.

Підприємство прокладає 600 м нового поліетиленового водогону. Це дозволить значно покращити надійність водопостачання прилеглих будинків, зменшити втрати води та зекономити кошти, які витрачалися на ліквідацію щоденних аварій та виконання благоустрою після аварійно-відновлювальних робіт, - повідомляють у ЛМКП "Львівводоканал".

Водогін на пр. Червоної Калини був побудований у 1985 році без належної ізоляції. Відтак, після 35 років експлуатації він зовсім вийшов з ладу. У січні-лютому цього року аварійні бригади Водоканалу працювали тут 20 разів. Це призводило до тимчасової зупинки подачі води мешканцям мікрорайону «Санта Барбара» (вул. Ч.Калини, Сихівська, Кавалерідзе).

заступник директора ЛМКП "Львівводоканал" Богдан Павлишин.

Для забезпечення цілодобового та безаварійного водопостачання міста ЛМКП "Львівводоканал" продовжуватиме реконструкцію водопровідних мереж. Зокрема роботи зараз тривають у Шевченківському районі на вул. Тичини, де прокладають 200 м нового водогону. У березні-квітні підприємство планує замінити аварійні водопроводи на вул. Миколайчука та Хоткевича.