Східну частину площі Ринок перекладають бруківкою

  • 16.04.2008, 03:00
  • 1947
  • Андрій Яремко
Як повідомив начальник відділу комунального господарства Галицького району Роман Белень, у східній частині площі Ринок асфальтову доріжку перекладають бруківкою. Роботи розпочали минулого тижня і планують закінчити до 18 квітня. Загалом, у 2008 заплановано ремонт доріг з покриттям бруківкою та мозаїчним покриттям на вулиці Гуцульській, Лисенка, Короленка, Шпитальній, Ужгородській, Ярослава Мудрого, Богдана Хмельницького (від вул...

Як повідомив начальник відділу комунального господарства Галицького району Роман Белень, у східній частині площі Ринок асфальтову доріжку перекладають бруківкою. Роботи розпочали минулого тижня і планують закінчити до 18 квітня.

Загалом, у 2008 заплановано ремонт доріг з покриттям бруківкою та мозаїчним покриттям на вулиці Гуцульській, Лисенка, Короленка, Шпитальній, Ужгородській, Ярослава Мудрого, Богдана Хмельницького (від вул. Замарстинівської до вул. Татарської), площі Галицької та проїзду Крива Липа. Майже поволови доріг, що ремонтуватимуться, покриті бруківкою, кажуть в управлінні інженерного господарства.

На проведення робіт, пов’язаних з реконструкцією та ремонтом доріг для управління інженерного господарства цьогоріч виділено понад 24 млн гривень.