ЛМКП «Львівводоканал» відновлює благоустрій міста

  • 12.04.2011, 09:06
  • 872
В усіх районах міста, де взимку проводили ремонти на водопровідних мережах, тривають роботи з відновлення благоустрою. Як розповів заступник директора з експлуатації ЛМКП "Львівводоканалу" Олег Гураль, розроблено графік виконання робіт з замощення розриттів та відновлення газонів.

Взимку через погодні умови благоустрій не вдавалося вчасно відновити.  Зараз ми закупили необхідний об’єм піску, щебеню, асфальту і активно працюємо, аби навести лад у місті до Великодніх свят. Найбільший обсяг робіт виконуємо у місцях планової заміни водопроводів. Зараз триває асфальтування пр.Червоної Калини, 37-110, у місці прокладання нового магістрального водогону. З наступного тижня приступаємо до вул.Хвильового та Кн.Ольги.

заступник директора з експлуатації ЛМКП "Львівводоканал"

Олег Гураль.

Здебільшого, роботи проводяться на дорогах і на тротуарах. Усього узимку було виконано 1694 розриття. Ще не відновлено благоустрій за 219 адресами, а саме: 31 в Сихівському, 95 в Личаківському, 28 у Франківському, 40 у Шевченківському, 16 у Залізничному та 9 у Галицькому районах.

Нагадаємо, що у 1 кварталі цього року ремонтні бригади комунального підприємства "Львівводоканал" проклали близько 2 км нових водопровідних мереж.