Мешканцям будинку №7 на вул. Братів Рогатинців проведуть поквартирний розпуск електроенергії

  • 12.04.2011, 09:19
  • 1281
Мешканцям будинку №7 на вул.Братів Рогатинців проведуть поквартирний розпуск електроенергії, - повідомляють у Галицькій районній адміністрації.

Також будуть встановлені 2 лічильники обліку електричної енергії  – для обліку споживання в місцях загального користування та для  обліку споживання електроенергії мешканцями. Усі роботи заплановано виконати до 15 травня цього року. Роботи виконують за кошти ЛКП.

начальник відділу житлового господарства Галицької районної адміністрації

Леся Дулиба.

ЛКП "Айсберг" замовлено технічну документацію, технічні умови щодо розпуску електроенергії ще на початку цього року. Відтак, уже укладено угоду з підрядною організацією «"Альтернативна енергія"  на виконання робіт. Загальна вартість робіт 50 тис. грн.

Зазначимо, будинок № 7 на вул. Бр. Рогатинців - колишній гуртожиток ЛКП "Львівелектротранс", зараз знаходиться  на балансі ЛКП "Айсберг". Усі комунальні платежі мешканці можуть здійснювати у цьому ЛКП.

Нагадаємо, з відповідним питанням мешканці вул. Братів Рогатинців, 7 звернулися до міського голови Андрія Садового під час його участі у телепрограмі "Особистий прийом".