У будинку «Карпатбуду» на вул. Зеленій, 115ж забудовник з мешканцями мають збудувати насосну станцію підкачки води

  • 12.04.2011, 09:23
  • 1492
У будинку "Карпатбуду" на вул. Зеленій, 115ж забудовник з мешканцями мають збудувати насосну станцію підкачки води. Це вирішить проблему з відсутністю води у квартирах 9-го поверху. Адже, всупереч проекту, станцію підкачки води тут не збудували.

Як розповіли у департаменті житлового господарства ЛМР, 9-ти поверховий 180-ти квартирний житловий будинок №115ж на вул. Зеленій збудований двома чергами. 1-а черга будинку була здана в експлуатацію у 2007 році без внутрібудинкової насосної станції підкачки води, а 2-а черга будинку була здана в експлуатацію у 2008 році, в якій насосна станція підкачки була встановлена за кошти мешканців. Треба зазначити, що цей будинок до ЛКП не належить.

ЛМКП "Львівводоканал"  для проектування будинку видав технічні умови на водопостачання та водовідведення за №15-3495 від 26.07.2005р. Тиск в точці підключення до мережі водопроводу гарантувався від 1,8 до 2,0 атм. Відповідно до зазначених технічних умов, проектна організація ТзОВ "Арніка" розробила проект, у якому була запроектована внутрішньобудинкова насосна станція підкачки води. Проект внутрішньобудинкової станції підкачки води погоджений за умови експлуатації її власником будинку.

Відповідно до договору (№ 570021) між ЛМКП "Львівводоканал" та ТзОВ РЕД "Карпатбудсервіс", ЛМКП "Львівводоканал" гарантує подачу води до будинку з тиском у вуличній мережі водопроводу 2,5 атм, а експлуатацію внутрішньобудинкових мереж водопроводу здійснює ТзОВ РЕД "Карпатбудсервіс" і, відповідно, відповідає за забезпечення водопостачання будинку. Насоси підкачки води у будинку № 115 ж на вул. Зеленій встановлювала будівельна організація ТзОВ "Карпатбудстиль".

Корпорація будівельних підприємств "Карпатбуд" як генпідрядник погодилася розглянути можливість встановлення зазначених насосів силами структури, що входить до складу корпорації та самостійно на підставі договору профінансувати до 50% вартості робіт. Другу частину  коштів запропоновано профінансувати мешканцям.

Нагадаємо, з відповідним питанням мешканці будинку на вул. Зеленій, 115ж звернулися до міського голови Андрія Садового під час його участі у телепрограмі "Особистий прийом".