На рішення про демонтаж споруди у Бернардинському дворі компанія подала апеляційну скаргу

  • 12.04.2011, 16:12
  • 1276
4 квітня ТзОВ Мережа концептуальних авторських ресторанів "!Фест" подала Апеляційну скаргу на рішення Господарського суду Львівської області від 25.03.2011 року по справі за позовом Галицької районної адміністрації про демонтаж самовільного будівництва.

Нагадаємо, рішенням Господарського суду компанію зобов’язано демонтувати за власні кошти самочинно здійснене будівництво – споруду на вул. Валовій, 20.

Є рішення суду, де чітко вказано – демонтувати. Приємно, коли ми побачили, що демонтаж почався, але згодом його припинили. Сьогодні я здивований, що є апеляційна скарга.

Треба чітко дотримуватись чинного законодавства. Якщо є рішення суду про демонтаж, то споруда має бути демонтованою, лише після цього можна подавати документи, аби облаштувати майданчик.

Має бути виконана процедура.

Місто підтримує приватних підприємців. Щотижня у міську раду надходить багато звернень про отримання дозволів на розміщення літніх майданчиків. Більшість отримує дозвіл. З цією компанією також не було б проблем, якби вони самочинно, без погоджень, ігноруючи громадськість і всі принципи, не почали будувати павільйон. Місто повинно було відреагувати. Ми звернулись в суд. Є рішення. Компанія з цим рішенням погодилась. А сьогодні є інформація про апеляційний позов.

міський голова Андрій Садовий.

Нагадаємо, 5 березня, Господарський суд Львівської області виніс ухвалу, у якій зобов’язав компанію "!Фест" демонтувати збудовану конструкцію у Бернардинському дворику.

Ще 30 квітня 2010 року компанія "!Фест" звернулася до міської ради з проханням надати дозвіл на розміщення літнього майданчика в Бернардинському дворику. Однак, 1 листопада літній майданчик вже мали демонтувати. Попри те, там розпочали будівельні роботи.

10 листопада мережа "!Фест" почала будівельні роботи у дворику Бернардинського монастиря, який є пам’яткою національного значення і датується XVII ст. Замість літнього майданчика, підприємці почали будувати стаціонарний павільйон – зняли бруківку і бетонні плити, вкопали в землю величезні дерев’яні стовпи, забетонували їх та огородили парканом.

розповідають у Галицькій районній адміністрації.

16 грудня 2010 року Господарський суд Львівської області виніс ухвалу, у якій зобов’язав компанію "!Фест" зупинити будівельні роботи у Бернардинському дворику.