В будинку №9 на вулиці Скрипника відновлять подачу гарячої води

  • 13.04.2011, 09:11
  • 1209
В будинку №9 на вулиці Скрипника відновлять подачу гарячої води. Через технічні неполадки зараз мешканці будинку отримують гарячу воду 3 години на добу.

Планується, що 13-14 квітня буде відновлено подачу гарячої води до будинку.

Іван Лозинський.

Задля вирішення цього питання було сформовано комісію, яка провела обстеження будинку. У складі комісії - голова Сихівської районної адміністрації Іван Лозинський, керівник ЛМКП "Львівтеплоенерго" Степан Пакіж, головний інженер  теплопостачального підприємства Володимир Штейбарт, начальник Сихівського району теплових мереж  Петро Чубінський.

11 квітня комісія провела обстеження будинку №9 на вул. Скрипника. З’ясувалося, що стояк лінії рециркуляції обрізаний у квартирі на 2-му поверсі і переключений на теплоносій. В зв’язку з цим порушена робота внутрішньобудинкової мережі – гаряча вода надходить у будинок з запізненням. Оскільки внутрішньобудинкова мережа знаходиться на балансі експлуатуючої організації – ЖЕКу, голова Сихівської районної адміністрації доручив працівникам ЖЕКу усунути проблему та налагодити постачання теплої води у будинок.

повідомили в ЛМКП "Львівтеплоенерго".

Нагадаємо, з відповідним питанням мешканці вул. Скрипиника, 9 звернулися до міського голови Андрія Садового під час його участі у телепрограмі «Особистий прийом».