У будинку №16 на вулиці Барвінських виконають необхідні протиаварійні роботи

  • 13.04.2011, 09:14
  • 1119
Будинок на вул. Барвінських, 16 двічі обстежила спеціальна комісія. На виконання доручення міського голови Андрія Садового створено комісію, яка обстежила будинок на вул. Барвінських, 16 10 та 12 квітня та зобов’язала ЛКП "Господар" виконати необхідні роботи.

Як повідомили в управлінні житлового господарства, обстеження показало, що основні несучі конструкції будинку знаходяться в задовільному стані, тріщин та слідів руйнувань немає, каналізаційна мережа знаходиться в робочому стані. Але в підвалі будинку в загальному туалеті виявлено сирість, частково зруйнована відмостка від будинку, водовідведення дощових вод здійснюється по схилу біля будинку.

Ми обстежили будинок і виявили, що загрозливої ситуації в будинку немає. Але ЛКП необхідно виконати певні роботи. До того ж, з метою остаточного вирішення питання, протягом тижня, якщо буде потрібно, здійснимо ще один виїзд на місце з залученням працівників управління надзвичайних ситуацій.

начальник управління житлового господарства

Юрій Голець.

Комісія, яка оглядала будинок на вихідних, зобов’язала експлуатуючу організацію ЛКП "Господар" провести ревізію каналізаційної мережі, виконати гідроізоляцію каналізаційного колодязя, ліквідувати витік в туалеті загального користування в підвалі будинку, пробити шурфи під бетонною стяжкою у підвалі будинку (з метою виявлення порожнин), ліквідувати руйнування схилу дощовими водами – прокласти дощову каналізацію, виконати ремонт відмостки під час толоки.

Нагадаємо, з відповідним питанням мешканці вул. Барвінських,16 звернулися до міського голови Андрія Садового під час його участі у телепрограмі "Особистий прийом".