Компанія «Ком-Еко-Львів» долучилась до прибирання Голосківського кладовища

  • 15.04.2011, 09:54
  • 1642
Компанія «Ком-Еко-Львів», що займається вивозом сміття, долучилась до загальноміської толоки. Вже завтра, 16 квітня, працівники компанії допоможуть прибирати Голосківське кладовище.

«Завтра, 16 квітня о 10.00 ми продовжимо прибирати Голосківський цвинтар, нам допомагатимуть курсанти, має бути близько 100 чоловік, також компанія «Ком-Еко-Львів» висловила бажання допомогти нам з прибиранням і надала техніку, необхідну для вивозу сміття», - повідомив директор ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» Василь Глова.

За словами Василя Глови, всі інші цвинтарі міста вже прибрані, в суботу буде завершено прибирання і Голосківського цвинтаря.

Нагадаємо, у суботу, 16 квітня у Львові – загальноміська толока. Як розповіли в управлінні екології та благоустрою,  працівники міської ради прибиратимуть в основному у парках міста. Кожен структурний підрозділ ЛМР закріплено  за окремим парком. Крім того, у толоці візьмуть участь 2,5 тис. курсантів Інституту сухопутних військ.

Так, у парку «Знесіння» прибиратимуть працівники апарату виконавчого комітету, департаменту «Адміністрація міського голови», департаменту містобудування, управління екології та благоустрою, управління архітектури та управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин.

У парку «Високий замок» прибиратиме департамент «Євро-2012», управління транспорту і зв’язку, юридичне управління, відділ у справах неповнолітніх. У Снопківському парку - департамент економічної політики, управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій та управління економіки. За Личаківським парком закріплені управління освіти та управління охорони здоров’я.

У парку ім. Б. Хмельницького прибиратимуть управління культури і туризму.  У парку ім. Івана Франка  - працівники організаційного управління та архівного відділу. За парком  «Залізна вода» закріплено управління комунальної власності та управління муніципальної дружини.  У парку «Горіховий гай» прибиратиме  департамент житлового господарства та інфраструктури, управління житлового господарства та управління капітального будівництва. У Стрийському парку прибиратимуть працівники департаменту фінансової політики, управління адміністрування місцевих та залучених фінансів, управління фінансів. За Личаківським цвинтарем закріплено управління охорони історичного середовища.

У парку «Піскові озера» прибиратимуть працівники управління інформаційної політики та зовнішніх відносин, управління контролю і аудиту, управління внутрішньої політики, управління «Секретаріат ради».

На вулиці Весняній прибирання здійснять працівники управління «Дозвільний офіс» та управління державної реєстрації. У парку «Погулянка» прибиратиме департамент гуманітарної політики, управління молоді, сім’ї та спорту, управління соціального захисту.

На території цвинтаря на вул. Чижевського прибиратимуть працівники управління інженерного господарства. На площі Ринок прибиратимуть працівники адміністративно-господарського управління. На вулиці Коперника, 21а - управління з надзвичайних ситуацій.

«Сподіваємось, що мешканці не залишаться байдужими і також долучиться до толоки, зокрема приберуть біля своїх будинків», - повідомила завідувач сектору благоустрою управління екології та благоустрою Олена Греділь.

Міська рада запрошує долучитись до толоки і підприємства та організації, які розташовані на території міста.

З питань організації толоки слід звертатись до управління екології та благоустрою за телефонами: 297-57-55 та 297-59-82.