Ремонт на вулиці Скельній закінчать наступного тижня

  • 15.04.2011, 15:49
  • 998
Ремонт на вулиці Скельній закінчать наступного тижня. Тут замість асфальтного покриття проїзну частину замощують бруківкою.

«Вул. Скельну ми переводимо  з асфальтового покриття в бруківку. Цього року маємо достатньо мозаїки, щоб у центральній частині міста вулички, покриті асфальтом. Замощувати бруківкою. Адже, коли торік ремонтували вул. Стрийську, то під шаром асфальту знайшли мозаїку.  На складі є близько  5000 м. кв. мозаїки та до 3000 м. кв. грубоколотого каменю. Слід зазначити, що ця мозаїка -  прекрасної якості», - повідомив начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Роман Белень.

Крім того, у Галицькому районі триває ремонт вул. Стрийської, також замощують  бруківкою під’їзд до церкви Покрови Пресвятої Богородиці, що на вул. Грушевського.

«На вул. Стрийській ми плануємо виконати ремонт дорожнього покриття до Монументу слави, планується, що повністю закінчимо запланований обсяг роботи в травні. Ще один об’єкт, де зараз триває ремонт – під’їзд до церкви на вул. Грушевського. Там теж укладається бруківка. Вже сьогодні ми закінчимо ремонт і на Вербну неділю у людей буде змога нормально під’їхати чи прийти до церкви», - зазначив Роман Белень.

Загалом цього року на ремонт доріг Галицького району виділено близько 3 млн 350 тис.грн. серед вулиць, які ремонтуватимуть, пл. Д.Галицького, пл. Старий Ринок, вул. Драгоманова, пл. Св.Теодора, вул. Грушевського, вул. Гавришкевича та інші вулиці.