Завтра у Ресурсному центрі для розвитку ОСББ пройде тематичний тренінг

  • 18.04.2011, 17:35
  • 798
У Ресурсному центрі для розвитку ОСББ Львівської міської ради проводять безкоштовні навчальні тренінги для ініціативних груп зі створення ОСББ та новостворених об`єднань.Перший тренінг-навчання пройде вже завтра, 19 квітня. У ньому візьмуть  участь керівники новостворених ОСББ, що попередньо зареєструвалися у Ресурсному центрі. Програма передбачає цикл  навчальних семінарів: 19 квітня, 10 травня, 1 червня, 22 червня та 30 вересня.

«Керівники та члени ОСББ Львова зможуть підвищити свою компетенцію у сфері юридичних аспектів діяльності ОСББ, особливостей бухгалтерського обліку в контексті нового Податкового кодексу, а також питань, що стосуються експлуатації та утримання житлових будинків», - зазначила начальник відділу супроводу ОСББ, керівник Ресурсного центру з питань розвитку ОСББ Галина Когут.

Захід відбудеться за підтримки  тренерів-експертів ГО «Ресурсний центр для ОСББ» та ЛМГО «Центр дослідження місцевого самоврядування».

Для попередньої реєстрації та з питань діяльності ОСББ, телефонувати за номером «гарячої лінії з питань ОСББ»: 297-59-95, або звернутися за  адресою: пл.Ринок,1, каб.107.