За тиждень працівники «Львівводоканалу» відновили благоустрій на 207 об’єктах

  • 20.04.2011, 22:10
  • 661
На виконання доручення міського голови, працівники відділу благоустрою комунального підприємства «Львівводоканал» активізували роботи з замощення розриттів після проведення ремонтних робіт на водогонах міста. Відтак, за минулий тиждень вдалося відновити благоустрій на 207 об’єктах.

Загалом, у 1 кварталі цього року ремонтні бригади «Львівводоканалу» проклали близько 2 км нових водопровідних мереж та ліквідували понад 1600 аварійних ситуацій на водогонах. Однак, через несприятливі погодні умови взимку благоустрій не вдавалося відновити. Роботи з асфальтування пошкодженого дорожнього полотна розпочалися у березні і тривають досі.

Найбільший обсяг робіт «Львівводоканал» повинен виконати у місцях планової заміни водопроводів, а саме на вул. Хвильового, Стеценка, пр.Червоної Калини, Тичини, Хуторівка, Сихівська, Освицька, Княгині Ольги, Наукова. Загальна площа дорожнього покриття, яка підлягає відновленню, становить понад 3 тис. кв.м.

Ми намагаємося замінювати якнайбільше аварійних мереж. Зараз кладемо нові водогони у Шевченківському районі на вулицях Мазепи та Господарській. Та темпи робіт по відновленню благоустрою суттєво гальмуються відсутністю коштів на закупівлю необхідних матеріалів: піску, щебеню, асфальту. Зокрема, зараз підприємству необхідно щонайменше 300 тон асфальту на суму понад 245 тис.грн. На жаль, фінансовий стан «Львівводоканалу» перед Великоднем завжди погіршується, адже городяни не квапляться оплачувати за спожиті послуги.

директор ЛМКП «Львівводоканал» Мирослав Заплатинський.