ТЦ «Південна» - на «нульовій зупинці»

  • 21.04.2011, 08:50
  • 1115
ЛМКП "Львівтеплоенерго" розпочало активну підготовку до нового опалювального сезону.

Зокрема зараз на "нульовій зупинці" перебуває одне з найбільших джерел теплопостачання – ТЦ "Південна" (котельня «Кінескоп»), яка обслуговує мешканців Сихівського району.

Як розповів головний інженер ЛМКП "Львівтеплоенерго" Володимир Штейбарт, ремонтні роботи на ТЦ «Південна» жодним чином не впливають на подачу гарячої води сихівчанам, оскільки ЦТП цього району переключені до ТЕЦ-1.

Згідно з Правилами експлуатації таких джерел теплопостачання як ТЕЦ-1, ТЦ,то кожного року ці об’єкти зупиняються на "нульову зупинку". Під час "нульової зупинки" проводиться ремонт основного і допоміжного обладнання, перевірка справності та надійності в роботі, заміна трубопроводів та арматури, адже є таке обладнання, яке неможливо обстежити, коли ТЕЦ працює.

Володимир Штейбарт.

Ремонтні роботи на ТЦ "Південна" триватимуть до кінця травня. ЇЇ роботу буде відновлено, коли на «нульову зупинку» буде зупинено ТЕЦ-1. Це дозволить відновити подачу гарячої води мешканцям Сихівського району після закінчення гідравлічних випробувань та ліквідації виявлених пошкоджень на мережах.