Львівська міська рада затвердила правила благоустрою міста

  • 22.04.2011, 17:22
  • 1466
Правила регулюють права та обов’язки учасників правовідносин у сфері благоустрою міста, визначають комплекс заходів необхідних для забезпечення чистоти та порядку у місті.

З метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення міста, утримання в належному стані будівель, споруд, інженерних споруд, території міста та її санітарного очищення, 21 квітня Львівська міська рада затвердила правила благоустрою міста.

Правила встановлюють порядок благоустрою та утримання об’єктів благоустрою Львова, визначають правові, економічні, екологічні, соціальні та організаційні засади благоустрою міста, спрямовані на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини.

Зокрема, правила благоустрою регулюють санітарне утримання будівель, споруд інженерного захисту, прибудинкових територій, зелених насаджень, рекреаційних зон, доріг та споруд на них. Правила контролюють дотримання тиші у громадських місцях, проведення загальноміських заходів, розміщення МАФів, та зовнішньої реклами, а також порядок паркування, використання, будівництва та розміщення технічних засобів телекомунікації.