Львів очищають від несанкціоновано розклеєних оголошень

  • 10.05.2011, 10:48
  • 712
В процесі підготовки до Великодніх свят у Львові привели до належного стану елементи благоустрою та інженерного обладнання. Працівники ЛКП житлового господарства та комунальних служб активно очищали елементи благоустрою від наклеєних рекламних оголошень, а також очищали та фарбували інженерне обладнання.

Аби проведена робота не була зведена нанівець, а місто й надалі залишалося чистим та охайним, звертаємося як до мешканців Львова, так і до конкретних осіб, які пропонують різного роду послуги, з проханням дотримуватись вимог «Правил благоустрою та утримання території міста Львова», і тим самим не розміщувати оголошення у недозволених місцях. Адже за несанкціоноване розклеювання по місту оголошень рекламного характеру передбачається адміністративна відповідальність у формі накладення штрафу у розмірі від 340 до 1360 грн. для громадян та від 850 до 1700 грн. для посадових осіб.

директор КП «Адміністративно-технічне управління»

Інна Свистун.

КП «Адміністративно-технічне управління» постійно стежить, аби рекламні оголошення розміщувалися лише на спеціально відведених для цього інформаційних щитах. Для зручності мешканців по місту розміщено 208 таких щитів. І кожен, за бажанням, може отримати інформацію про місця розташування цих інформаційних площин у кожному з районів Львова, звернувшись до КП  «Адміністративно-технічне управління» за тел.: 244-31-73.