До 96 будинків Шевченківського району відновлено подачу гарячої води

  • 17.05.2011, 11:26
  • 951
Закінчились гідравлічні випробування тепломережі від ТЦ «Північна». Відтак, до 96 будинків Шевченківського району відновлено подачу гарячої води.

ЛМКП «Львівтеплоенерго» закінчило гідравлічні випробування магістральних теплових мереж від ТЦ «Північна» (ТЕЦ-2). Випробування відбувалися з 12 до 16 травня.

Зараз відновлено роботу котельні на вул. Струмок,7, яка подає теплоносій до 7 ЦТП. Тому, у Шевченківському районі до 86 будинків відновлено подачу гарячої води. Решта будинків Шевченківського району отримає гарячу воду після запуску ТЦ «Північна». З 16 травня ТЦ «Північна » зупинено на «нульову зупинку». Плануємо завершити «нульову зупинку» в 20-их числах травня.

інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго»

Володимир Штейбарт.

В результаті гідравліки на мережах виявлено 4 пориви: біля житлового будинку на вул. Миколайчука,32, біля школи (вул. Миколайчука,18), прохідний канал (між ЦТП по вул. Мазепи,3 - ЦТП Мазепи,13) та біля житлового будинку на вул. Миколайчука,10.

Як розповів Володимир Штейбарт, один порив (по вул. Миколайчука,18) вже ліквідовано, два (вул. Миколайчука,32 та вул. Миколайчука,10) в роботі. Невдовзі приступлять до ліквідації пориву між ЦТП Мазепи,3 - ЦТП Мазепи,13.