А. Садовий: «Наступні 50 років мешканці, які отримують тепло від нашої ТЕЦ, матимуть хороше теплопостачання»

  • 17.05.2011, 16:30
  • 1118
Львів готується до опалювального сезону 2011-2012 років. Ще до закінчення попереднього сезону було складено графік ремонтних робіт та затверджено графік гідравлічних випробувань магістральних теплових мереж.

У 2011 році ЛМКП «Львівтеплоенерго» планує замінити 5,5 км тепломереж у двотрубному вимірі.

Цього року силами нашого підприємства «Львівтеплоенерго» заплановано капітально замінити 5,5 км теплотраси. На вулиці Стрийській міняємо відрізок 420 м, труба діаметром 720 мм пролежала в землі ще з 1967 року. Ізоляції, як такої, нема. Ця труба по нормах у два рази давала гірші показники. Ми кладемо нові труби, якісно заізольовані, і наступні 50 років мешканці, які будуть отримувати тепло від нашої ТЕЦ, матимуть хороше теплопостачання. Якість теплопостачання покращиться, приємно, що все це робиться силами комунального підприємства.

міський голова Андрій Садовий.

На магістральних трубопроводах роботи виконуватимуть на вул. Чигиринській,  вул. Стрийській, на території Автобусного заводу,  на перехресті вул. Драгана-Скорини, на вул. Варшавська-Струмок до вул. Сосюри, що дасть можливість ліквідувати котельню на вул. Липинського,6а та приєднати споживачів до магістральних теплових мереж ТЦ «Північна». Передбачена зміна схеми теплопостачання споживачів на вул. Горбачевського, Моршинська, ліквідація котельні на вул. Горбачевського,4 та підключення споживачів до ТЕЦ-1. Цього року заплановано проведення капітального ремонту 25 котлів на котельнях підприємства. Планується заміна котлів на котельнях на вул. Стефаника,7 та Окружна,44.

Масштабні роботи буде проведено на ТЕЦ-1.

Роботи з заміни теплової мережі на вул. Стрийській розпочалися задовго до закінчення опалювального сезону. Тут буде замінено на попередньо ізольовані труби 425 м тепломережі діаметром 720 мм.

Це одна з найбільших тепломереж. Нею теплоносій на опалення йде до практично усіх будинків Франківського району, а точніше – до 280 будинків. Частину мережі, яку міняють, від’єднали від решти, тож на подачу гарячої води роботи не впливають. Роботи, які триватимуть 1,5-2 місяці, виконують наші працівники - все за кошт і силами «Львівтеплоенерго». Мережа давно відслужила термін експлуатації, оскільки була введена в експлуатацію ще у 1967 році. Часто виникало багато поривів, які не встигали ліквідовувати. Опалювальний сезон закінчили з кількома поривами на цій мережі.

головний інженер теплопостачального підприємства

Володимир Штейбарт .

На ремонтні роботи ЛМКП «Львівтеплоенерго» планує витратити близько 14 млн. грн.

ЛКП «Залізничнетеплоенерго» на ремонтні роботи передбачає витратити 9,7 млн грн. Зокрема, заплановано замінити 4 км тепломереж, провести ремонт обладнання котелень та ЦТП.

Нагадаємо, торік у Львові замінили 9км теплових мереж. Проведено капітальний ремонт двох котелень: на вул. Окружній, 44 та Городоцькій, 225а, замінено мережі на вул. Кавалерідзе.

Довідка

ЛМКП «Львівтеплоенерго» подає тепло до 1609 житлових будинків, гарячу воду – до 10961 будинків. Підприємство обслуговує 54 садочки, 78 шкіл, 22 лікарні, 21 поліклініку. ЛКП «Залізничнетеплоенерго» подає опалення до  526 будинків, гарячу воду - до 370 будинків, а також обслуговує 48 установ освіти та 9 медичних закладів.

{gallery images/stories/2011/Photostories/005_Traven/Vyyizd_teplomerezhi|Фоторепортаж}