Цього року «Львівтеплоенерго» замінить 5,5 км тепломереж

  • 17.05.2011, 19:40
  • 893
Львів готується до опалювального сезону 2011-2012 років. Ще до закінчення попереднього сезону було складено графік ремонтних робіт та затверджено графік гідравлічних випробувань магістральних теплових мереж.

У 2011 році ЛМКП «Львівтеплоенерго» планує замінити 5,5 км тепломереж у двотрубному вимірі.

Ізоляція трубопроводів і закупівля матеріалів для ділянки на вул. Стрийській нам обійшлася у 1 млн. 100 тис. грн. Ці роботи будуть закінчені до кінця червня.

Торік ми замінили тільки 8 км. Цього року робимо більше 2 км магістральних мереж, тобто труби 720 мм, 430 мм діаметром. Ці роботи об’ємніші.

Минулого тижня ми проведи гідравліку в Шевченківському районі, там виявлено три серйозні пориви. Сьогодні провели гідравліку безпосередньо на ТЕЦ-1. Сьогодні почали на Сихівському районі, вже є 10 поривів. Сихівський район буде заживлений від ТЦ «Південна» («Кінескоп»)  .

У Шевченківському районі, де порвані магістралі, ми відсікли, а де можна було, задіяли котельні, які були зупинені, але були в резерві. Ми там вже до 86 будинків із 260 запустили тепло. Єдина просьба – вчасно розрахуватися з нами за вже подане тепло. У квітні борг мешканців за тепло - 50 мільйонів гривень

Степан Пакіж.

На магістральних трубопроводах роботи виконуватимуть на вул. Чигиринській,  вул. Стрийській, на території Автобусного заводу,  на перехресті вул. Драгана-Скорини, на вул. Варшавська-Струмок до вул. Сосюри, що дасть можливість ліквідувати котельню на вул. Липинського,6а та приєднати споживачів до магістральних теплових мереж ТЦ «Північна». Передбачена зміна схеми теплопостачання споживачів на вул. Горбачевського, Моршинська, ліквідація котельні на вул. Горбачевського,4 та підключення споживачів до ТЕЦ-1.

Цього року заплановано проведення капітального ремонту 25 котлів на котельнях підприємства. Планується заміна котлів на котельнях на вул. Стефаника,7 та Окружна,44.

Масштабні роботи буде проведено на ТЕЦ-1.

Роботи з заміни теплової мережі на вул. Стрийській розпочалися задовго до закінчення опалювального сезону. Тут буде замінено на попередньо ізольовані труби 425 м тепломережі діаметром 720 мм.

На ремонтні роботи ЛМКП «Львівтеплоенерго» планує витратити близько 14 млн. грн.

ЛКП «Залізничнетеплоенерго» на ремонтні роботи передбачає витратити 9,7 млн грн. Зокрема, заплановано замінити 4 км тепломереж, провести ремонт обладнання котелень та ЦТП.

Нагадаємо, торік у Львові замінили 9км теплових мереж. Проведено капітальний ремонт двох котелень: на вул. Окружній, 44 та Городоцькій, 225а, замінено мережі на вул. Кавалерідзе.