На ремонт ліфтового господарства Львова цього року передбачено 2 мільйони 200 тис. гривень

  • 12.05.2008, 03:00
  • Андрій Яремко
На реконструкцію та модернізацію ліфтового господарства Львова у 2008 році передбачено 2 млн 200 тис. грн. Титульним списком об’єктів капітального ремонту житлового фонду передбачається проведення ремонтних робіт на 40 ліфтах. Загальнодержавною програмою реформування і розвитку житлово-комунального господарства, відповідно до порядку використання у 2007 році коштів передбачених з державного бюджету для капітального ремонту та модернізації ліфтів житлового фонду у Львівській області, було передбачено проведення капітального ремонту 33-х ліфтів та модернізація двох ОДС у м...

На реконструкцію та модернізацію ліфтового господарства Львова у 2008 році передбачено 2 млн 200 тис. грн. Титульним списком об’єктів капітального ремонту житлового фонду передбачається проведення ремонтних робіт на 40 ліфтах.

Загальнодержавною програмою реформування і розвитку житлово-комунального господарства, відповідно до порядку використання у 2007 році коштів передбачених з державного бюджету для капітального ремонту та модернізації ліфтів житлового фонду у Львівській області, було передбачено проведення капітального ремонту 33-х ліфтів та модернізація двох ОДС у м. Львові. У той же час з міського бюджету було виділено 1 млн 845 тис. грн та 655 тис. грн частка спів фінансування; та 2 млн 285,1 тис. грн субвенцій з державного бюджету на модернізацію, заміну та диспетчеризацію ліфтів. За кошти з міського бюджету проведено модернізацію 16 ліфтів на загальну суму 1 533,2 тис. грн.

У зв’язку з тим, що субвенції з державного бюджету надійшли не в повному обсязі підрядними організаціями на замовлення управління житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації проведено модернізацію тільки 13 ліфтів.

Цього року для виконання Загальнодержавної програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства не передбачено кошти на модернізацію ліфтового господарства з державного бюджету. Як повідомив начальник відділу капітального ремонту Борис Березяк, департамент житлового господарства та інфраструктури було прийняте рішення включити в титульний список об’єкти капітального ремонту Львівської міської ради на 2008 рік завершення робіт у будинках, які були передбаченні вищевказаною програмою, а саме: вул. Низинна, 4; Повітряна, 94; Суботівська, 2; Суботівська, 11; Калнишевського, 1; В.Великого, 1; Наукова, 34; Стрийська, 78 .

Довідка

У комунальній власності Львова 2000 ліфтів. Зараз з них налічується 692 ліфтів, які відпрацювали 25- річний ресурс і з кожним роком їх кількість зростає приблизно на 70 ліфтів.

Ухвалою міської ради від 01.07.2004 р. №1630 було затверджено Програму технічної експертизи, модернізації, ремонту, заміни та диспетчеризації ліфтів у житлових будинках, які є у власності територіальної громади м. Львова на період 2004-2008 роки.