Цього року завершать реконструкцію частини вулиці Городоцької до вулиці Чернівецької

  • 13.05.2008, 03:00
  • Андрій Яремко
Цього року завершать реконструкцію частини вулиці Городоцької до вулиці ЧернівецькоїНа вулиці Городоцькій продовжують проводити ремонтні роботи. Реконструкція проводиться на відрізку від будинку № 163 до вулиці Горської. На це були виділені кошти у розмірі 1881,671 тис. гривень. Роботи із реконструкції включають будівництво водопровідних мереж, будівництво мереж каналізації, замощення проїзної частини вулиці площею 1350 кв...

Цього року завершать реконструкцію частини вулиці Городоцької до вулиці Чернівецької

    На вулиці Городоцькій продовжують проводити ремонтні роботи. Реконструкція проводиться на відрізку від будинку № 163 до вулиці Горської. На це були виділені кошти у розмірі 1881,671 тис. гривень.

    Роботи із реконструкції включають будівництво водопровідних мереж, будівництво мереж каналізації, замощення проїзної частини вулиці площею 1350 кв. м. та тротуарів площею 360 кв. м., будівництво трамвайної колії довжиною 128 метрів.

    Цього року планується завершити реконструкцію вулиці Городоцької від вул. Кульпарківської до вул. Чернівецької. Для цього буде проведено тендер. Обсяг фінансування становить 10357, 7 тис. гривень.

    Нагадаємо, що на даний час вулиця Городоцька від перехрестя з вул. Кульпарківською до будинку № 165 повністю реконструйована і знаходиться в експлуатації. Виконано роботи з заміни аварійних інженерних комунікацій, замощення тротуарів та проїзної частини вулиці бруківкою на бетонній основі, побудовано трамвайну колію для заїзду – виїзду трамваїв у депо № 1, контактну мережу тролейбуса.