Львівські двірники отримали літню робочу форму

  • 13.05.2008, 03:00
  • Андрій Яремко
Для двірників Львова міська рада централізовано закупила 2 тис. 600 комплектів літнього одягу. Для цього потрібно 472 тис. гривень. Зараз вирішується питання щодо закупівлі більше півтисячі візків для ренаменту. Замовлення виконує львівська фірма «Гелікон». До комплекту входить синій халат, жовтий плащ-дощовик із логотипом ЛКП та світловідбиваючими стрічками...

Для двірників Львова міська рада централізовано закупила 2 тис. 600 комплектів літнього одягу. Для цього потрібно 472 тис. гривень. Зараз вирішується питання щодо закупівлі більше півтисячі візків для ренаменту. Замовлення виконує львівська фірма «Гелікон». До комплекту входить синій халат, жовтий плащ-дощовик із логотипом ЛКП та світловідбиваючими стрічками.

    Як зазначив голова Франківської районної адміністрації Ігор Базарник, спочатку було пошито три експериментальні варіанти одягу і двірники самостійно вибирали модель.

    Нагадаємо, взимку двірники Львова отримали зимовий варіант спецодягу та взуття. Вартість одного комплекту – 300 гривень. З міського бюджету було виділено 900 тис. гривень.