Мешканці житлового масиву-41 матимуть воду

  • 06.06.2008, 03:00
  • 1814
Мешканці житлового масиву-41 матимуть воду сьогодні до 16.00 год.Як повідомив директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Богдан Кіт, сьогодні до 16.00 год. відновлять гаряче водопостачення для мешканців житлового масиву-41. «Причин для занепокоєння нема. Зараз тривають ремонтні роботи газових мереж котельні та підготовка до запуску резервного котла...

Мешканці житлового масиву-41 матимуть воду сьогодні до 16.00 год.

    Як повідомив директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Богдан Кіт, сьогодні до 16.00 год. відновлять гаряче водопостачення для мешканців житлового масиву-41. «Причин для занепокоєння нема. Зараз тривають ремонтні роботи газових мереж котельні та підготовка до запуску резервного котла. Для встановлення причин незначної аварії на місці працює комісія на чолі з представниками «Львівтеплоенерго», - зазначив Богдан Кіт..

    Роботи з відновлення пошкодженого котла триватимуть 2-3 доби.

    Нагадаємо, що сьогодні о 5 годині ранку у котельні на вул. Миколайчука, 9а при запалюванні котла №3 стався вибух. Без гарячої води залишилась лікарня швидкої допомоги, дитяча клінічна лікарня, що на вул. П. Орлика та 40 житлових будинків на вул. Миколайчука-Щурата., які обслуговує котельня.