У Львові нищать газони та незаконно зрізають дерева

  • 05.06.2008, 03:00
  • 1938
  • Андрій Яремко
У Львові незаконно зносять дерева та нищать газони. За інформацією КП «Адміністративно-технічне управління» на вул. Кримській РЕМ-2 ВАТ «Львівобленерго», прокладаючи електричний кабель до будмайданчика під № 107, пошкодило 110 м кв газону і не відновило його. Керівництву РЕМ-2 виставлено претензію на відшкодування збитків на суму 1100 грн. та скеровано матеріали для реагування у районну прокуратуру. ТзОВ «Флагман-Капітал» допустило пошкодження 14 м кв цього ж газону під час облаштування заїзду до будмайданчика, за що директору підприємства доведеться сплатити адміністративний штраф та відшкодувати 140 грн. збитків.

    Без відповідних дозволів було знесено 29 дерев товариством - ТзОВ «Підприємці Торпедо» на вул. Кукурудзяної (сума збитків склала 8190 грн.) та два кущі шипшини працівниками ЛКП «Старий Сихів» на вул. Коломийській ( завдано шкоди на 100 грн.). КП «Адміністративно-технічне управління» оформило протоколи про адмінправопорушення та виставлено претензії на відшкодування.

    Матеріали стосовно знищення 9-ти плодових дерев на вул. Терлецького та дерева на вул. Рудницького ( загальна сума збитків 1860 грн.) скеровано у Франківський райвідділ міліції для встановлення винних осіб.