«З 1 лютого ми готові взяти всі будинки КЕВ на обслуговування в наші ЛКП», - А. Садовий

  • 10.01.2013, 09:39
  • 1006
Проблема з вивезенням сміття із будинків КЕВ виникла напередодні Нового року. За словами міського голови, з початку лютого ЛКП будуть укладати угоди та прибирати будинки КЕВ.

Проблема у тому, що люди кошти платять, а де ті кошти діваються? Чому вони не оплачуються за вивезення сміття? Тим повинна зайнятись прокуратура. Ми з 1 лютого готові взяти всі будинки КЕВ на обслуговування в наші ЛКП, щоб були укладені відповідні угоди. Кошти, які будуть оплачувати, будуть раціонально використовуватись на прибирання, в тому числі, на вивіз сміття.

Ми провели відповідну нараду, тим займається профільний заступник міського голови, і ми готові з 1 лютого все це брати в роботу. Вивіз сміття до 1 лютого – це буде чітка відповідальність військових. Ми будемо їх стимулювати, щоб вони все-таки не доводили до проблеми, яка виникла в нас перед Новим роком, коли три дні не вивозили сміття від деяких будинків.

Андрій Садовий, міський голова Львова

Як уточнив в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Володимир Олійник, з 1 лютого ЛКП обслуговуватимуть 107 будинків КЕВ.