ЛМКП «Львівтеплоенерго» закликає БУ КЕВ м. Львова ліквідовувати аварії на своїх об’єктах самостійно

  • 26.03.2013, 14:46
  • 1096
Як повідомляють у ЛМКП «Львівтеплоенерго», зважаючи на те, що аварійні тепломережі в районі вул. Стрийська-Гашека-Скорини є у власності БУ КЕВ м. Львова, яке жодним чином не реагує на критичний стан цих тепломереж і постійні аварії, а також на постійні звернення ЛМКП «Львівтеплоенерго» про вирішення цієї ситуації, ЛМКП «Львівтеплоенерго» знімає з себе відповідальність за усунення в подальшому аварійних ситуацій на даних об’єктах.

За останній місяць кожного тижня ставалося по 2 аварії на тепломережах БУ КЕВ м. Львова та пориви у внутрібудинковій системі, що негативно впливали на якість подачі теплопостачання. Минулого тижня ситуація стала критичною – траплялося по кілька поривів вдень. Продовж тижня не вдавалося відновити подачу гарячої води до 14 житлових будинків. При ліквідації пориву в одному місці і запуску подачі гарячої води, ставався порив в іншому.

«Зважаючи на те, що власником цих тепломереж є БУ КЕВ м. Львова, який жодним чином не реагує на ситуацію що склалася і має значну заборгованість перед «Львівтеплоенерго» за виконання аварійно-ремонтних робіт, «Львівтеплоенерго» знімає з себе відповідальність за усунення в подальшому аварійних ситуацій на цих об’єктах», - розповіли у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Нагадаємо, на балансі КЕВ м. Львова (БУ №4) перебувають ЦТП на вул. Стрийській, 53а, 59а, 63а, бойлерна на вул. Гашека, 17 та 4 км теплових мереж. Вказані об’єкти знаходяться в аварійному стані, що призводить до постійних поривів та значних втрат теплоносія в магістральних мережах ТЕЦ-1. Обладнання ЦТП є енергозатратним та фізично зношеним.

У 2009 році БУ №2 КЕВ м.Львова було укладено з ЛМКП «Львівтеплоенерго» договір на обслуговування теплових мереж на вул. Стрийській-Гашека-Максимовича з подальшим відшкодуванням відомством витрат теплопостачальному підприємству за виконання аварійних ремонтів та заміни трубопроводів.

З цього часу ЛМКП «Львівтеплоенерго» було ліквідовано понад 60 поривів на теплових мережах БУ-4 КЕВ м. Львова, зокрема 12 поривів за поточний опалювальний період. Заборгованість КЕВ перед теплопостачальним підприємством за виконані роботи становить 200 тис.грн., а також 592 тис.грн. – за технічне обслуговування обладнання трьох центральних теплофікаційних пунктів та бойлерної.

Відповідно до виготовленої за кошти міського бюджету проектно-кошторисної документації вартість робіт з реконструкції вказаних об’єктів становить 28,3 млн.грн.