На мережах БУ КЕВ знову пориви

  • 27.03.2013, 15:15
  • 847
Як повідомляють у ЛМКП «Львівтеплоенерго», вчора ремонтні бригади підприємства знову змушені були ліквідовувати 2 пориви на тепломережех БУ КЕВ.

Ситуація, яку зараз маємо з тепломережами БУ КЕВ, виглядає жахливою і безнадійною. Трубопроводи постійно рвуться, ми змушені їх ремонтувати за свій кошт, адже мешканці залишатимуться без гарячої води, а керівництво КЕВ ніяк не реагує.

Для якісної роботи об’єктів теплопостачання, які є у власності БУ КЕВ необхідно провести повну реконструкцію цих об’єктів. Якщо ж керівництво БУ КЕВ не робитиме жодних дій в цьому напрямку, існує велика загроза зриву опалювального сезону 2013-2014 років.

розповідають у ЛМКП «Львівтеплоенерго»

Зважаючи на критичну ситуацію з об’єктами теплопостачання БУ КЕВ, ЛМКП «Львівтеплоенерго» вкотре звертається до керівництва БУ якнайшвидше вирішити питання фінансування реконструкції об’єктів теплопостачання БУ-4 КЕВ м. Львова, (мікрорайон вул. Стрийська-Гашека-Максимовича) - ЦТП по вул.Стрийська,53, Стрийська,59, Стрийська,63, бойлерної по вул.Гашека,17 та теплових мереж та передачі їх на баланс підприємства.