А.Садовий: «Ми давно пропонуємо Міністерству оборони передати будинки КЕВ на баланс міста»

  • 02.04.2013, 10:16
  • 882
Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, місто уже впродовж тривалого часу веде перемовини з Міністерством оборони щодо передачі будинків КЕВ м. Львова у комунальну власність.

З людей збирають гроші за квартплату і ці кошти не вкладають в будинки. Ми давно пропонуємо Міністерству оборону, аби передати ці будинки місту. Але потрібні кошти на ремонт, тому що вони в дуже поганому стані.

Я переконаний, що ми з Міністерством ситуацію вирішимо і люди матимуть нормальні умови.

Андрій Садовий, міський голова Львова

За словами заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури Володимир Шевчук, для того, щоб прийняти житловий фонд від Міністерства оборони, місту потрібно 80 млн грн. на ремонт житлового фонду та інженерних мереж.

Це за нашими підрахунками дворічної давності. Це має бути субвенція з Міноборони, вони мають ці роботи виконати чи доручити комусь виконати. І після того ми цей житловий фонд можемо прийняти до себе. Міноборони грошей не виділяє. Було питання про те, щоб Міноборони виділило нам земельні ділянки, які б ми могли реалізувати, а за виручені кошти зробити ремонти. Міноборони не погоджується. Ті ділянки, які вони нам погодили, такої ціни не мають. А додаткових не виділяють.

Для того, щоб мешканці менше скаржилися, ми хотіли взяти на обслуговування ці будинки. Щоб наші ЛКП обслуговували ці будинки, а мешканці платили за комунальні послуги ЛКП. Бо військові ЖЕКи практично бездіяльні.

Ми прийняли рішення і запропонували їм, мешканці підтримують, а керівництво Міністерства оборони не підтримує.

Володимир Шевчук

Нагадаємо, передачі на баланс міста підлягають 103 житлові будинки КЕВ м. Львова.