Львів посів третє місце у всеукраїнському конкурсі благоустрою

  • 27.06.2013, 09:46
  • 717
За підсумками конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» Львів посів третє місце у першій категорії населених пунктів, куди входять українські обласні центри.

Призові місця на конкурсі розділились так:

І місце – Київ та Одеса;

ІІ місце – Донецьк та Дніпропетровськ;

ІІІ місце – Львів та Кривий Ріг.

Для визначення переможця конкурсу у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва житлово-комунального господарства відбулось засідання конкурсної комісії з проведення щорічного всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку». До складу комісії увійшли представники міністерств, спеціалізованих громадських організацій, науковці.

Серед чинників, які впливали на оцінку міста експертною комісією, були вулично-дорожня мережа та площа зелених насаджень на душу населення, санітарна очистка, підтримка громадського порядку, освітлення вулиць – загалом 26 критеріїв. Переможцями конкурсу вважаються ті міста, які набирають найбільшу кількість балів з наведених вище критеріїв та за оформлення фотоальбому та презентації. Підготовкою матеріалів до конкурсу спільно займалася Львівська міська рада та Інститут міста.

Містам, які зайняли призові місця у конкурсі, вручаються перехідні кубки та дипломи Кабінету Міністрів України, а також призи – комунальна техніка, обладнання та устаткування, призначені для благоустрою населених пунктів.

Нагадаємо, конкурс проводиться з 2000 року. Його призовий фонд складає 2 млн. гривень. Востаннє Львів брав участь у конкурсі благоустрою у 2009 році і також посів 3-тє місце.

Довідка

Тут текст для довідки.

Додатки

Список файлів у вигляді списку.

  • Файл такий-то. Назва файлу українською мовою.
  • Файл такий-то. Назва файлу українською мовою.
  • Файл такий-то. Назва файлу українською мовою.