ЛМКП «Львівтеплоенерго» надіслало нову угоду БУ КЕВ на обслуговування ЦТП і бойлерних на вул. Стрийська-Гашека

  • 14.07.2014, 10:47
  • 656
Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», як і було домовлено під час зустрічі представників ЛМКП «Львівтеплоенерго» з мешканцями мікрорайону на вул. Стрийська-Гашека та представниками БУ КЕВ м. Львова, 7 липня ЛМКП «Львівтеплоенерго» відправило керівництву КЕВ нову угоду на обслуговування ЦТП і бойлерних на вул. Стрийська-Гашека.

Попередню угоду на обслуговування об’єктів теплопостачання, які є у власності БУ КЕВ, було укладено у 2011 р. За цей час БУ заборгувало ЛМКП «Львівтеплоенерго» близько 600 тис. грн. Відповідно, ЛМКП «Львівтеплоенерго» звернулося до суду щодо стягнення цієї заборгованості. Однак, БУ КЕВ подало звернення в суд, щоб визначити угоду не чинною і списати заборгованість.

Об’єкти теплопостачання на вул. Стрийська-Гашека є у власності БУ КЕВ. Тому ЛМКП «Львівтеплоенерго» не може їх обслуговувати, забезпечувати подачу гарячої води і опалення, без угоди з власником. Якщо керівництво БУ КЕВ розриває угоду на обслуговування, то ЛМКП «Львівтеплоенерго» немає законних підстав для того, щоб наші працівники знаходилися на даних об’єктах, забезпечували їх роботу, ремонтували. На зустрічі з мешканцями цього мікрорайону, яка відбулася 3 липня, було домовлено, що 7-8 липня ми надсилаємо нову угоду для підписання з БУ КЕВ. Угоду надіслано. Тепер справа за керівництвом КЕВ. Якщо угоду не підпишуть то, з 1 серпня ми забираємо своїх працівників з даних об’єктів і, відповідно, припиняється подача гарячої води

розповів Олег Іващук

На попередній зустрічі також було вирішено, що 20 липня представники ЛМКП «Львівтеплоенерго» мають повідомити мешканців про результат.

Нагадаємо, зважаючи на критичну ситуацію з об’єктами теплопостачання БУ КЕВ, ЛМКП «Львівтеплоенерго» вже кілька років звертається до керівництва БУ якнайшвидше вирішити питання фінансування реконструкції об’єктів теплопостачання БУ-4 КЕВ м. Львова, (мікрорайон вул. Стрийська-Гашека-Максимовича) - ЦТП по вул.Стрийська,53, Стрийська,59, Стрийська,63, бойлерної на вул.Гашека,17 та теплових мереж та передачі їх на баланс підприємства.