КП «Адміністративно-технічне управління» здійснює постійний нагляд за розміщенням зовнішньої реклами та вивісок у Львові

  • 03.08.2015, 12:38
  • Олена Ільків
30 липня о 10:00 год. у Львові, в рамках чинного законодавства, працівники КП «Адміністративно-технічне управління» проводили демонтаж зовнішньої реклами, розміщеної без дозволів, виданих у встановленому порядку, та вивісок без погоджених проектів, або які не відповідають цим проектам.

Процес демонтажу розпочався з вул. Мельника і продовжився на вул. Героїв УПА та Науковій.

З початку 2015 року у місті Львові демонтовано 2200 рекламних конструкцій та вивісок. Станом на сьогодні, планується демонтувати близько 40 конструкцій, це залежить від швидкості роботи. Порівняно з попереднім 2014 роком, у Львові збільшилась кількість непогоджених рекламних носіїв приблизно вдвічі. Це пов’язано з тим, що серед підприємців зростає тенденція не подавати відповідний пакет документів для погодження вивіски чи отримання дозволу на зовнішню рекламу.

керівник відділу оперативного реагування КП «Адміністративно-технічне управління» Андрій Барилко

Право власності на демонтовану конструкцію місту не переходить. Підприємець безперешкодно може забрати свою вивіску чи засіб зовнішньої реклами, надавши відповідну заяву та відшкодувавши понесені КП «Адміністративно-технічне управління» витрати на демонтаж, транспортування та зберігання.