Ірина Маруняк: «Сміття вивозиться, перенавантаження контейнерів немає»

• 06.06.2016, 15:44
  • Прес-служба ЛМР
Станом на сьогодні, сміття з міста вивозиться на звалища Львівської області, а на всі виклики мешканців щодо невивезення оперативно реагують перевізники.

Про це сьогодні під час брифінгу розповіла голова Сихівської РА, заступник голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ірина Маруняк.

«Станом на сьогодні сміття у Львові вивозиться на звалища Львівської області. Якщо є 1-2 майданчики, де невивезено, оперативно реагують перевізники. Однак, якщо у Львівській області буде проблема з тим, щоб вивозити сміття на сміттєзвалища, тоді можливий варіант, що будемо вивозити за межі області», – відзначила вона.

Щодо полігону в Грибовичах, то, за словами посадовця, зараз там завершено аварійні роботи щодо облаштування дамби. Однак пошукові роботи наразі призупинено, тому що є небезпека зсуву.