«На жаль, не зупиняються спроби за будь-яку ціну заблокувати вивезення сміття з міста», - А. Садовий

  • 23.06.2016, 13:29
  • 1300
  • Христина Процак
Міський голова у відеозверненні розповів про ситуацію щодо вивезення сміття з міста, про співпрацю з Києвом. Також мер зазначив, що вже невдовзі мають завершити доопрацювання проекту рекультивації полігону ТПВ у Грибовичах, а, відтак, розпочати саму рекультивацію.

«Маємо і надалі непросте становище з вивезенням сміття. Після організованої блокади нам закрили доступ практично на всі полігони Львівської області та сусідніх областей. Відтак, ми досягнули домовленості з Києвом щодо постачання сміття зі Львова на місцевий сміттєспалювальний завод, який є недовантажений. Це, безумовно, тимчасове рішення, допоки ми не владнаємо питання тут в себе.

Були хвилювання, чи таке рішення не вплине на розмір тарифу для львів’ян. Ні – не вплине. Адже мова йде не про якусь додаткову послугу для населення, а про дії в умовах надзвичайної ситуації, яка виникла через підпал на Грибовицькому полігоні.

На жаль, не зупиняються спроби за будь-яку ціну заблокувати вивезення сміття з міста. Якщо раніше нам закривали доступи на полігони, то тепер пробують перекривати дорогу транспорту ще на виїзді з міста. Діють цинічно і підступно, підбурюючи мешканців. Зокрема, кілька днів тому мешканці Городоцької кілька годин блокували вивезення сміття з перевантажувальної станції, оскільки хтось їм навмисно сказав, що там облаштовують нове сміттєзвалище. Поговорили з людьми, показали їм процес перевантаження, проблему врегулювали.

Фахівці проектного інституту паралельно завершують коригування проекту рекультивації Грибовицького полігону. Роботи на самому об’єкті плануємо розпочати у найближчі тижні», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

відео: Андрій Андрух