«Зараз робимо наземний перехід на вул. Стрийській – Володимира Великого», - І. Маруняк

  • 26.09.2016, 15:25
  • Христина Процак
Як повідомила голова Сихівської РА Ірина Маруняк, зараз проводяться роботи з облаштування наземного пішохідного переходу на вул. Стрийській – Володимира Великого. Будуть встановлені знаки, світлофор, відновлені пішохідні доріжки. Місто не може виділити кошти на ремонт підземного переходу, адже він не перебуває у комунальній власності. Однак, якщо перехід буде передано місту, в бюджеті передбачать кошти на його благоустрій.

«Сихівська районна адміністрація спільно з Франківською районною адміністрацією розпочали роботи з облаштування наземного переходу на вул. Стрийській – Володимира Великого біля ЛАЗу. Ці роботи будуть виконані впродовж тижня-двох. Будуть встановлені відповідні дорожні знаки, світлофорний об’єкт, також будуть зроблені доріжки в місцях пішохідних переходів.

Що стосується підземного переходу, він не перебуває у комунальній власності, тому кошти на його облаштування з бюджету міста не могли виділятись. Зараз тривають суди. Якщо цей перехід передадуть у комунальну власність міста, ми готові у 2017 році передбачити кошти та провести там весь комплекс необхідних робіт. Знаємо, що громадські організації та активні мешканці своїми силами провели роботи з благоустрою цього підземного переходу. Дякуємо їм за активну позицію та небайдужість», - зазначила Ірина Маруняк, голова Сихівської РА.