«Існує реальна загроза повторення ситуації з блокуванням міста», - А. Садовий

  • 31.03.2017, 14:15
  • 1210
  • Христина Процак
Міський голова Львова прокоментував ситуацію щодо вивезення сміття з міста. Наразі перенакопиченими є 10% майданчиків. Також до кінця квітня місто очікує від французьких експертів план першочергових протиаварійних заходів в Грибовичах.

«По ситуації з вивезення ТПВ. Після розблокування полігонів Львівської області нам вдалось вивезти більшу кількість накопичених відходів з міста. На сьогодні лише 10% майданчиків в місті є переповненими.

Ключове завдання на найближчі дні – це пошук полігонів для подальшого вивезення. На сьогодні місту виділили ліміт лише на 1900 тонн сміття на полігонах Львівщини. Однак це – лише кількаденна норма сміття, яке продукує місто. Відтак, існує реальна загроза повторення ситуації з блокуванням міста.

Паралельно ми ведемо роботу з французькими підрядниками щодо розробки проекту рекультивації Грибовицького полігону та проекту нового заводу з глибинної переробки сміття. На кінець квітня французькі проектанти подадуть план першочергових протиаварійних заходів в Грибовичах і після адаптації проекту до українських норм ми зможемо приступити до робіт.

По заводу перший етап робіт передбачатиме фаховий аналіз усіх можливих ділянок для його розміщення. Результатів ми очікуємо вже за два місяці», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

відео: Андрій Андрух