Адміністративно-технічне управління проінвентаризувало фасади майже трьох тисяч будинків

  • 12.08.2008, 03:00
  • 1491
  • Андрій Яремко
КП «Адміністративно-технічне управління» продовжує масштабну роботу з впорядкування встановлення вивісок і зовнішньої реклами на фасадах будинків.

Станом на сьогодні проведено інвентаризацію фасадів 2847 будинків, в тому числі 2005 пам'яток архітектури. При цьому виявлено 2775 конструкції: 522 вивіски (з них 517 -встановлені з порушенням порядку встановлення) та 2253 рекламних конструкцій (1805 встановлені без відповідного дозволу). Власникам конструкцій скеровані вимоги про усунення порушення, на виконання яких здано біля 400 комплектів документів для отримання дозволів, власники решти конструкцій повідомили про те, що документи для отримання дозволів знаходяться в стадії розробки.

Нагадаємо, що КП «Адміністративно-технічне управління» здійснює нагляд за дотриманням законодавства при розміщенні зовнішньої реклами. При виявленні порушень власникам самовільно встановленої реклами скеровуються вимоги про усунення порушень. В разі невиконання цих вимог скеровуються відповідні подання в управління у справах захисту прав споживачів для вжиття заходів, а рекламні конструкції демонтовуються в примусовому порядку і з їх власників стягаються штрафні санкції в розмірі 50 грн за кожний день самовільного встановлення.

Станом на сьогодні в міський бюджет сплачено орієнтовно 400 тис. грн. штрафних санкцій. В судовому розгляді перебувають справи про стягнення штрафів за самовільне встановлення рекламних конструкцій ПП «Мегаклас» та ТзОВ «Наша Справа», які не сплатили штрафні санкції добровільно.